O nás

Firma ZAMA – Zapatický pôsobí na domácom trhu v oblasti stavebníctva od roku 2001. Naším hlavným cieľom bolo, je a bude ponúkať zákazníkom kvalitné plastové okná a kvalitné práce. Takisto ponúkame široký sortiment značkovej tieniacej techniky M-TECH, ako sú horizontálne hliníkové žalúzie, drevené žalúzie, vertikálné látkové, plastové, alebo drevené žalúzie, textilné, alebo drevené roletky, sieťky proti hmyzu okenné, alebo dverové a mnoho iného. Ku všetkým naším výrobkom ponúkame aj kompletné práce na vysokej kvalitatívnej úrovni, záručný a pozáručný servis.

V roku 2004 firma ZAMA – Zapatický rozšírila svoje pôsobenie o predaj nábytku. Ako začínajúca nábytkárska firma sme spolupracovali s viacerými slovenskými a európskymi firmami. V dnešnej dobe spolupracujeme iba s firmami z Poľska, Čiech a Slovenska.
Oproti konkurencii máme tú výhodu, že dokážeme ponúknuť zákazníkovi kvalitu za dobrú cenu. V našej predajni nájdete množstvo vystavených kuchynských liniek, gaučových súprav, pohoviek a mnoho iného. Na všetkom tovare môžete meniť farbu, druh látky, aký sa Vám zapáči, aký potrebujete. Ak máte presnú predstavu o svojej vysnívanej kuchyni, či už má byť zo základného materiálu, ktorý štandardne ponúkame, alebo chcete luxusnejšie prevedenie s modernými a kvalitnými kovaniami, alebo výsuvmi u nás to všetko nájdete. Takže u nás je možné naozaj skoro všetko. Tovar, ktorý je na predajni a páči sa Vám, je ihneď k odberu. Nemáme žiadne výstavne kusy, ktoré treba objednávať. Veľkou výhodou je, že všetok náš nábytok je dodávaný v zmontovanom stave. Na všetok náš nábytok sa používa iba 18mm DTD ( nie 16mm prípadne 10 mm DTD, ako je bežné u konkurencie).

Tešíme sa na Vašu návštevu.
kolektív predajne nábytku ZAMA – Zapatický

Nájdete u nás

UA-48762109-3