V čom sme lepší?

Sme jediní na Slovensku a tovar, ktorý ponúkame nenájdete v žiadnej inej predajni. Ako jeden z mála predajcov Vám dokážeme ponúknuť vysokú kvalitu za dobrú cenu.

Všetky naše výrobky sú vyrábané iba z 18 mm drevotriesky, nie zo 16mm a menej. Zásuvky sú vždy vyrábané s vnútorným púzdrom na posilnenie zásuvok a predĺženie životnosti naších výrobkov.

Veľká časť predajcov a výrobcov ponúka výrobky iba z drevotriesky hrúbky 16 mm, 10mm a menej. Zásuvky sú iba kolíčkované bez vnútorného púzdra, čím je znížena kvalita a životnosť výrobku. Takéto výrobky sú robené tak, aby vydržali záručnú dobu.

Všetky u nás zakúpené, alebo objednané výrobky sú dodávané v zmontovanom stave, takže ak si objednáte kuchyňu, detskú, alebo obývaciu izbu, kancelársky nábytok, alebo komodu, typizovaný nábytok, alebo nábytok na mieru, všetko dostanetezmontované a nie kopu krabíc, nad ktorými ešte musíte stráviť pár hodín hľadaním a skladaním.

– na výber ponúkame viac ako 55 farebných povrchov DTD (drevotriesková doska,bukas)
– 16 farebných povrchov DTD vo vysokom lesku Kronospan HPL, kolekcia HIGH GLOSS
– viac ako 30 typov úchytiek typových bez príplatku a viac ako 100 typov s príplatkom
– viac ako 50 typov frézovania dvierok na kuchynské linky
– viac ako 114 farieb MDF dvierok na kuchynské linky
– viac ako 47 farieb pracovných dosiek
– viac ako 40 farieb plastových líšt ku pracovnej doske
– štandardné aj drahšie kovania

A to všetko môžete navzájom kombinovať podľa Vášho vlastného uváženia a vkusu, aby ste si vytvorili nábytok, ktorý ste už dávno hľadali.

Pri sedacích súpravách, rohových sedačkách, pohovkách a manželských posteliach Vám ponúkame na výber z viac ako 1300 poťahových materiálov rôznych farieb a druhov a 6-tich farieb dreva, ktoré sú u nás bez príplatku.
Veľkú časť našich sedačiek, pohoviek a postelí Vám vieme vyrobiť na mieru, skrátiť, alebo predĺžiť. Vieme Vám vyrobiť taburet, alebo vankúše rôznych veľkostí. Takisto si u nás môžete doobjednať samotný poťahový materiál, aký chcete a koľko chcete.

Naším krédom je, že na objednávku Vám vyrobíme takmer všetko.

UA-48762109-3